Liga Manager PES 2009

#1 2008-12-10 21:59:44

The Gunner

Administrator

11676460
Skąd: Łdz
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 111
Punktów :   

Koniec!!!

Jak widzicie forum zostało doszczętnie oczyszczone, pewnie chcielibyście wiedzieć dlaczego to zrobiłem? Otóż to nie ja to zrobiłem , ktoś perfidny, chamski i złośliwy zhakował moje konto i usunął całkowicie całą  zawartość forum, dlaczego to zrobił sam się zastanawiam. Jestem oburzony tym faktem i za razem zły, a można nawet powiedzieć wściekły. Poświęciłem trochę mojego wolnego czasu, wkładałem wiele pracy w tą grę, a nagle ktoś dla zabawy lub złośliwości niszczy cudzą pracę. Czy ludzie są aż tak nie przewidywalni, czy po prostu ja ich nie rozumiem ;/ ? Najprawdopodobniej jest to ktoś z moich znajomych, czyli przedział wiekowy 15-18, lub ktoś całkiem obcy, lub możliwe że ktoś z was już nie chciał się w to bawić,  a i rezygnować, to włamał się na moje konto, możliwe że posiada taką wiedzę komputerową by hackować czyjeś konta czy strony. Tylko czy nie można tego było zrobić w inny sposób. Młodzież również w moim wieku i starsza, czasami po prostu kolokwialnie mówiąc nie ma co robić i robi sobie jaja, a mi naprawdę nie jest teraz do śmiechu. Szkoła to dżungla, zasady silniejszego i jak komuś podpadniesz, wtedy za wszelką cenę chce cię zdeptać jak robaka i zemścić się, na każdy możliwy sposób, ośmieszając lub upokarzając jak tylko to możliwe. Obcy ludzie czasami po prostu zazdroszczą czegoś czego nie mogą mieć i dlatego próbują to niszczyć.  Tylko czy taki jest cały świat, czy może tylko nasz polski naród jest taki? Na to pytanie nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, ale wiem tyle że Polacy są zawistnym narodem i wszystko robią po trupach i jak zobaczą że ktoś ma lepiej to od razu chcą być lepsi, albo zniszczyć cudze dobro. Czuję się teraz jakbym coś stracił, jakby dziecko. Stworzyłem tą grę i forum od podstaw,a ono zostało zniszczone, nie żyje. Dobrze i może że ktoś posunął się do tak niecnego czynu właśnie teraz, a nie na przykład w połowie gry. To tak samo jak z dzieckiem, lub człowiekiem czy bardziej człowieka znasz tym bardziej się przywiązujesz i kochasz, dlatego złość moja na pewno była by większa w późniejszym etapie naszej gry. Cóż mogę powiedzieć, chyba tylko tyle, że to koniec gry. Tak samo jak matka po poronieniu nie chce obrazu ryzykować jeszcze raz. Pod koniec grudnia wychodzi Ekstraklasa i 1 Liga patch do pesa 2009, możliwe że wtedy założę ligę, ale to mało prawdopodobne, ponieważ nie chcę znowu odczuwać tego samego jak ktoś zniszczy moją pracę, nie chce psuć sobie nerwów. To chyba tyle co mogłem napisać.  Nie ma sensu pisać do mnie na gg, ponieważ to było tylko moje gg do gry i już jest skasowane. Pozdrawiam wszystkich i szkoda że ta przygoda zakończyła się jeszcze za nim się zaczęła.

Offline

 

#2 2008-12-11 12:30:26

Graczyk

Ligowiec

8911863
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Koniec!!!

Jakiś idiota to skasował! tylko poco? niewiem ale jestem strasznie zły. Współczuje ci gunner bo to ty wszystko stworzyłeś. Podasz mi na PW twoje GG moze uda mi sie znalesc jakas strone lub forum z wiekrzymi zabezpieczeniami albo cos. Szkoda bo dobrze mi szło werderem. czekam na odpowiedz.

Offline

 

#3 2008-12-11 19:08:50

bayernmistrz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Koniec!!!

jakie perfidne debile, co im to przeszkadzało??Sorry za wyrażenie ale jakieś chore umysłowo zjeby żyjące w patologicznych rodzinach to zrobiły!!!!!

Offline

 

#4 2008-12-11 22:56:19

zabekmj23

Ligowiec

3567486
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 24
Punktów :   

Re: Koniec!!!

Szkoda strasznie zaczynalo sie rozkrecac i bylo naprawde fajnie pomyslane ;(

Offline

 

#5 2008-12-12 13:36:42

Rly

Użytkownik

5699870
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Koniec!!!

też się zastanów czy dałeś wystarczają dobre hasło? bo jeżeli dałeś hasło typu fabregas itp to bardzo łatwo ktoś mógł to zrobić i nawet metodą prób i błędów ....

Offline

 

#6 2008-12-12 16:09:34

The Gunner

Administrator

11676460
Skąd: Łdz
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 111
Punktów :   

Re: Koniec!!!

heh głupi nie jestem żeby takie hasła dawać.

Offline

 

#7 2008-12-15 15:05:31

BalonACF

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koniec!!!

szkoda.... ;[

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmw.pun.pl www.niepokorni.pun.pl www.uwielbiamzmierzch.pun.pl www.bg.pun.pl www.kaliskiemtg.pun.pl